Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Zuhair Murad 2024 İlkbahar Yaz Gelinlik Koleksiyonu

İnce detaylarla romantizmin ışıltısını yansıtan Zuhair Murad 2024 İlkbahar Yaz Gelinlik Koleksiyonu 1970’lerdeki bir İtalyan düğününe yolcul...

Zuhair Murad 2024 İlkbahar Yaz Gelinlik Koleksiyonu

İnce detaylarla romantizmin ışıltısını yansıtan Zuhair Murad 2024 İlkbahar Yaz Gelinlik Koleksiyonu 1970’lerdeki bir İtalyan düğününe yolculuğa davet ediyor. Hem duygusal hem de dikkat çekici tasarımlarıyla göz kamaştıran koleksiyon Vakko Wedding mağazalarında yer alıyor.

Zarif, ışıltılı ve bir rüyayı gerçeğe dönüştüren detaylarıyla Zuhair Murad 2024 İlkbahar Yaz Gelinlik Koleksiyonu etkileyici bir sezon ile yeniden doğuşu kutluyor. Koleksiyon, yemyeşil Floransa bahçelerinde veya İtalya’da sakin bir gölde yelken açan gelinin hissiyatını yansıtan modeller sunuyor. 

Koleksiyondaki tasarım gelinlikler; omuzları nazikçe açığa çıkaran detayları, organze kumaştan yaratılan volanları, yaka fırfırları ve işlemelerden oluşuyor. 

Zuhair Murad 2024 İlkbahar Yaz Gelinlik Koleksiyonu

Geleneksel kalıplardan ve zarif çinilerden ilham alan koleksiyon, mimari motiflerin hafif tül elbiselere işlenmesi ile siluetleri vurguluyor. Belirgin korselerle vücudu saran balık etek formundaki silueti, zarif kıvrımları öne çıkarırken; hacimli kol tasarımları, dalgalı yaka detayları ve sırt dekolteleri gelinliklere büyüleyici bir hava katıyor. Kristal boncukların çiçek detayları ile birleşmesiyle ortaya çıkan modeller ise koleksiyonunun romantizmini vurguluyor. Saflığı yansıtan beyaz zambak renginin yanı sıra romantizmin rengi vanilya tonları koleksiyon boyunca ön plana çıkıyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi