Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Hogwarts’ın büyülü dünyasında yolculuğa çıkarıyor

Penti, Harry Potter için tasarladığı ikinci koleksiyonuyla Hogwarts’ın büyülü dünyasında yolculuğa çıkarıyor.  Penti, 22 yıldır küçükten büy...

Hogwarts’ın büyülü dünyasında yolculuğa çıkarıyor

Penti, Harry Potter için tasarladığı ikinci koleksiyonuyla Hogwarts’ın büyülü dünyasında yolculuğa çıkarıyor. 

Penti, 22 yıldır küçükten büyüğe herkesin hayranlıkla takip ettiği Harry Potter’a özel hazırlanan lisans iş birliği ile bir kez daha karşınızda! 

Tüm dünyanın en çok ses getiren film serilerinden Harry Potter için hazırlanan 31 parçalık koleksiyonda pijama takımları, sabahlıklar, ev giyim ürünleri, iç çamaşırları, aktif giyim ürünleri ve çoraplar yer alıyor. 

Harry Potter’ın en sevilen desenlerini yansıtan pijamalar, çocukların yılbaşı heyecanını ve coşkusunu paylaşırken, Z kuşağına özel hazırlanan iç giyim grubu, sürdürülebilir malzemelerden üretilen pamuklu ürünlerden oluşuyor.  Bol paça trendinin aktif giyim tasarımlarında hayat bulduğu koleksiyonda; rahat sweatshirt’ler, jogger’lar ile takım olarak kombinleniyor. 

Koleksiyonun renk paleti, filmin ana renkleri olan kırmızı, gri, siyah ve beyazdan oluşurken büyülü Harry Potter dünyasına özgü desenler ve renklerle eğlenceli tasarımlar yaratan Penti, Hogwarts ruhunu evlere taşıyor. 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi