Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Sıradan bir gününü bile macera dolu bir güne çeviriyor

Doğanın uyanışına nehrin kenarında, sık ormanda ya da yüksek tepelerde eşlik etmek için maceracı ruhunu serbest bırak! Doğanın tüm güzellikl...

Sıradan bir gününü bile macera dolu bir güne çeviriyor

Doğanın uyanışına nehrin kenarında, sık ormanda ya da yüksek tepelerde eşlik etmek için maceracı ruhunu serbest bırak! Doğanın tüm güzelliklerini keşfederken Columbia’nın üstün teknoloji ürünlerine güvenebilirsin.

Yeni sezonu heyecanla bekleyen doğa severlere tüm maceralarında eşlik edecek üstün teknolojili Columbia ürünleri mağazalarda yerini alıyor.

Sıradan bir gününü bile macera dolu bir güne çeviriyor

Olağanüstü konfor ve en üst seviyede performans kalitesi sunan, kişiye özel ayarlanabilir, tüm kombinasyonlara uydurulabilecek seviyede modüler bir ayakkabı sistemine sahip Omni-MAX™ ile tanış! Bu yeni satışa sunulan inovasyon; fonksiyonel yastıklama ve güçlü zemin tutuşu sunan son derece konforlu, orta taban ile dış taban bileşenlerini bir araya getiren bir taban sistemidir. Çam kozalağının şeklinden ilham alan Konos TRS Outdry ayakkabı, doğada yapacağın keşifler için en ideal ayakkabıdır. Bu ayakkabıda OutDry su geçirmez yapı, Adapt Trax güçlü zemin tutuşu sunan taban, mükemmel orta taban yastıklama teknolojisi Techlite+ birleşir.

Sıradan bir gününü bile macera dolu bir güne çeviriyor

Hayatın her anında fonksiyonel çözümler sunan Columbia yağmurlukları, sağanak yağmurlu havada bile üstün koruma sağlıyor. Outdry Extreme Wyldwood Yağmurluk OutDry™ EXTREME teknolojisi ile su geçirmez, nefes alabilir yapıya sahiptir. %100 geri dönüştürülmüş polyester kumaştan üretilmiştir. Ayarlanabilir kapüşonu, çene koruyucusu, katlanarak cebine paketlenebilme özelliği fonksiyonel bir kullanım sağlar. Dikişlerinin özel yapısı suyun içeri girişini önler. 

Summit Valley Hoodie Uzun Kollu Tişört, güneşin zararlı ışınları engeller. Gelişmiş nem emici teknoloji, dışarıda daha uzun günler boyunca kuru ve rahat kalmanı sağlar. Omni-Shade™ Broad Spectrum teknolojisi 50 faktör güneş koruması sunar. Omni-Wick™, nemi kumaş yüzeyine çekerek buharlaştırır ve seni kuru ve serin tutar.

Sıradan bir gününü bile macera dolu bir güne çeviriyor

Columbia ürünleri, şehirde ya da doğada gerçekleştirdiğin her aktivitede konfor ve koruma sunarken sıradan bir gününü bile macera dolu bir güne çeviriyor. 

Aktif yaşam tutkunlarının vazgeçilmez markası Columbia, hayatın her alanında outdoor tutkunlarına konfor sağlıyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi