Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Tommy Hilfiger 'Kendall ve Arkadaşları' İlkbahar 2024 Kampanyası

Süper model ve girişimci Kendall Jenner ile beş arkadaşının rol aldığı kampanya, Tommy Hilfiger’ın klasik Amerikan ‘cool’ yaklaşımını ve mük...

Tommy Hilfiger 'Kendall ve Arkadaşları' İlkbahar 2024 Kampanyası

Süper model ve girişimci Kendall Jenner ile beş arkadaşının rol aldığı kampanya, Tommy Hilfiger’ın klasik Amerikan ‘cool’ yaklaşımını ve mükemmel ilkbahar yaşam tarzını kutluyor.

AMSTERDAM, HOLLANDA (MART 2024) –  Bir PVH Corp. [NYSE: PVH] şirketi olan Tommy Hilfiger, İlkbahar 2024 kampanyasında Tommy ailesine katılan Kendall Jenner’ın rol aldığını duyurdu. Kendall Jenner, beş arkadaşıyla birlikte Los Angeles’ın sonsuz maviliklerinin ruhunu içine çekerken sıcak ve özgün kişiliğini sergiliyor. İlkbaharın mükemmel yaşam tarzı kırmızı, beyaz ve lacivert bir filtreden yakalanıyor. 

“Tommy, harika Amerikan klasiklerini bugün için yeniden tasarlıyor” diyen Kendal Jenner şöyle devam etti: “Her yıl chino pantolonlardan Oxford gömleklere, blazer ceketlerden pololara zamansız temel stilleri alıp tazelik ve yenilik kazandırıyor. Klasik Amerikan ‘cool’ tarzını modernize etme yolculuğunda bir aile ve dostluk havası içinde ona katılacağım için çok heyecanlıyım.”

Tommy Hilfiger 'Kendall ve Arkadaşları' İlkbahar 2024 Kampanyası

Tommy Hilfiger da Kendal Jenner’ın kampanyaya katılması hakkında şu yorumda bulundu: “Kendall’ı ve ailesini uzun yıllardır tanıyorum. Moda dünyasındaki yükselişini hep keyifle izledim. Kendall arkadaşlıklarını ailesi gibi kucaklıyor ve sadece tarzıyla değil aynı zamanda insanlarla bağlantı kurma biçimiyle de iyimserlik ve sıcaklık yayıyor. Dinamik yaklaşımı, ikonik Amerikan tarzını gelecek nesiller sunma konusunda bana ilham vermeye devam ediyor.”

Kampanyada Kendall’ın arkadaşları müzisyen ve model Ebony Riley, model ve şarkıcı Fai Khadra, aktör ve DJ Travis Bennett, model ve tasarımcı Devon Lee Carlson ve lise arkadaşı Hannah Logan da rol alıyor. Çekimlerini Renell Medrano’nun üstlendiği kampanyada birbirine sımsıkı bağlı grup şık prep klasikleri giymiş olarak neşeli anları paylaşırken yakalanıyor.

Tommy Hilfiger 'Kendall ve Arkadaşları' İlkbahar 2024 Kampanyası

İlkbahar 2024 koleksiyonu, Amerikan ikonlarını mükemmelleştirme hedefiyle kırmızı, beyaz ve lacivert renklerde zahmetsiz temel stiller sunuyor. Markanın prep mirasına odaklanan koleksiyon rahatlığı, iyimserliği ve özel dikimin zarafetini kusursuz bir şekilde buluşturuyor. Özünde sportif olan ikonik polo, tişörtten elbiseye değişik yorumlarla çok yönlülüğünü ve işlevselliğini ortaya koyuyor. Chino pantolonlar, Oxford gömlekler ve klasik trençkot güncellenen siluetler ve şık kumaşlarla yeniden yaratılıyor. 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi