Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Evdeki Rahatlık Katlanıyor

Eğlenceli ve stil sahibi koleksiyonları ile dikkat çeken DeFacto, yeni sezonda oluşturduğu Homewear Koleksiyonu’yla evleri renklendiriyor....

Eğlenceli ve stil sahibi koleksiyonları ile dikkat çeken DeFacto, yeni sezonda oluşturduğu Homewear Koleksiyonu’yla evleri renklendiriyor. 

Sevimli karakterlerin ve lisanslı ürünlerin yer aldığı seride kombinlenebilen alt – üst parçalar ve sabahlıklar öne çıkıyor.

Evinde de şıklık ve rahatlıktan vazgeçmek istemeyenler için DeFacto tarafından hazırlanan Homewear Koleksiyonu, soğuk kış günlerinde içinizi ısıtıyor.

Trendy desenleri ve sevimli karakterlerle buluşturan markanın yeni koleksiyonunda açık pembe, saks mavisi, gri ve bej karışımlı melanj kumaşlar kapalı havaları renklendiriyor. Yumuşacık tuşeli ve polar kumaşlar kullanılarak hazırlanan Homewear Koleksiyonu, ev modasının vazgeçilmez desenleri; kalpler, ekoseler ve puantiyelerle canlanıyor.

Ailenin yaramaz çocuğu Fırat ve çocukluğumuzun sessiz karakteri Snoopy’nin şenlendirdiği koleksiyonda ayrıca DeFacto’nun yıllardır koleksiyonlarında yer verdiği kedi karakteri de karşımıza çıkıyor.


Yeni tasarımlarla zenginleştirilen 3 farklı ürün tipinin yer aldığı koleksiyonda, alt ve üst parçalar ayrı olarak satışa sunulurken takım olarak da kombinlenebiliyor. Bunların yanı sıra soft dokuları ve takımlarla bir örnek desenleri ile sabahlıklar da evlere rahatlık ve huzur getiriyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi