Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Ünlü İsimler, down sendromlu çocuklar için tişört tasarladılar

Marmara Forum'un, down sendromlu çocuklar ile ele ele vererek oluşturduğu 'Hikayeme Ortak Ol' adlı sosyal sorumluluk projesi ç...

Marmara Forum'un, down sendromlu çocuklar ile ele ele vererek oluşturduğu 'Hikayeme Ortak Ol' adlı sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde ünlü isimler ile down sendromlu miniklerle birlikte tasarladıkları tişörtleri giyip objektif karşısına geçti. Tişörtlerin satışından elde edilecek gelir Down Sendromu Derneği'nin Kartal'da açtığı 'Down Sendromu Akademisi'ne aktarılacak.

Canan Ergüder'der Barış Kılıç'a, Özge Ulusoy'dan Bengü'ye 20 ünlü isim down sendromlu çocuklar 'Hikâyeme Ortak Olur Musun' adlı sosyal sorumluluk projesinde buluştu. Down sendromlu miniklerin sosyalleşmesini sağlamak ve hayatlarına artı 1 değer katmayı amaçlayan projeye sanat, cemiyet, spor ve iş dünyasının sevilen isimlerinden destek yağdı.


Marmara Forum'un down sendromlu çocukların hayatlarına değer katmak için organize ettiği projenin yapımcılığını Selçuk Kaya üstlendi. Proje kapsamında Down sendromlu miniklerle birlikte özel tişörtler tasarlayan Barış Kılıç, Bengü, Sercan Badur, Canan Ergüder, Damla Sönmez, Özge Ulusoy, Özlem Yıldız, Irmak Ünal, Ivana Sert, Kemal Doğulu, Naz Elmas, Ayşe Tolga, Özge Uzun, Nur Yerlitaş, Esin Övet, Emre Buga, Canan Hoşgör, Özgül Kavruk, Emel Yıldırım, gibi ünlü isimler, proje kapsamında önceki gün stüdyoya girdi ve Down sendromlu miniklerle birlikte tasarladıkları tişörtleri giyip Ozan Güzelce'nin objektifinin karşısına geçti.

Ünlü isimlerin Down sendromlu miniklerle birlikte tasarladığı tişörtler 30'ar adet çoğaltılarak satışa sunulacak. www.downturkiye.com ve Marmara Forum'da kurulacak olan özel alanda satışa çıkarılacak tişörtlerden elde edilen gelir, Down Sendromu Derneği'nin Kartal'da açtığı Down Sendromu Akademisi'ne aktarılacak. Marmara Forum'daki satışları ise 15 gün boyunca bizzat down sendromlu çocuklar yapacak.

Barış Kılıç – Böyle bir projede yer aldığım için çok mutluyum. Down sendromlu çocukların hayatımıza daha fazla dahil olmaları için elimden geleni her zaman yapmaya hazırım.

Canan Ergüder – Bu kadar önemli bir sosyal sorumluluk projesi içerisinde yer aldığım için çok mutluyum. Proje kapsamında down sendormlu çocukla bir araya gelerek özel tişörtler tasarladık. Projeyi sonuna kadar destekliyorum. Bu tarz projelerin başarısı çocuklarımızın hayatımıza olan katkılarını pekiştireceğini düşünüyorum. Biz çocukların hikayelerine azda olsa ortak olduk. Şimdi sıra sizde… Desteklerinizi bekliyoruz.

Bengü – Down sendromlu çocuklarımızla beraber muhteşem tişörtler tasarladık. Hayata +1 Değer katmaya çalıştık. Çocuklarımızın sosyalleşmesi için herkese ihtiyacımız var. Onları ne kadar çok desteklersek o kadar başarılı oluruz. Farkındanlığımızı arttırmak için herkesi projemize ortak olmaya davet ediyoruz.

İvana Sert – Ben tişörtümü Mehmet Akif ile beraber tasarladım. Sık sık Mehmet Akif ile bir araya geldim. Ateş ile de iyi anlaşan Mehmet Akif’in oğlum Ateş’ten hiçbir farkı yok. Biz bunu biliyoruz ve sonun kadar projeyi destekliyoruz.

Özge Ulusoy – Ben tişörtümü 3 muhteşem çocuk ile tasarladım. Biz proje sayesinde down sendromlu çocuklarımıza destek olmaya çalıştık. Onların bizden tek farkları dünyayı bizden daha fazla seviyor olmaları. Çocuklarımızın farkındalığını arttırmak ve sosyalleşmesine destek olmak için herkesi projemize dahil olmaya çağırıyoruz.

Emel Yıldırım – Bu yıl modaya Down sendromlu çocuklarımız yön verecek. Projeyi kalpten destekliyorum.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi