Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Zodyak Koleksiyonu astroloji meraklılarının gönlünü fethedecek

İşte en dikkat çekici model ve renkleri 2015 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu; yıldızların pozitif enerjisini ise ‘astroloji’ temalı özel koleksi...

İşte en dikkat çekici model ve renkleri 2015 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu; yıldızların pozitif enerjisini ise ‘astroloji’ temalı özel koleksiyonu ‘Zodyak’ ile ayaklarınıza taşıyor

İnci Deri; birbirinden renkli, tarz ve rahat modelleriyle dikkat çeken 2015 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nu ve burç tutkunları için sınırlı sayıda ürettiği ‘astroloji’ temalı özel koleksiyonu ‘Zodyak’ı; İstinye Park AVM’deki mağazasında düzenlediği ve ünlü Astrolog Zeynep Turan’ın konuk olduğu bir etkinlikte moda severlerle buluşturdu.

Dünyada ve Türkiye’de trendleri yakından takip ederek, günümüzün modern ve sosyal hayatta aktif kadın ve erkeğinin ihtiyaçlarını anlayarak hazırlanan İnci Deri 2015 İlkbahar / Yaz Koleksiyonu, çizgisi ve renkleri ile yaz sezonunda, sokak modasının yansımaları ile şıklığı bir araya getiriyor.
İnci Deri, astroloji temalı ‘Zodyak Koleksiyonu’yla ise bu sezon yine özel bir çalışmaya imzasını atıyor. İnci Deri tasarımcılarının 12 burcu, 12 farklı tasarım ile yeniden yorumladığı Zodyak Koleksiyonu’yla İnci Deri, burç ve moda tutkunlarına sezonun sürprizini yapıyor.

Bu yaz Merkür’ün etkisiyle moda dünyasını renkli günler bekliyor
İnci Deri, 2015 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu ve astroloji temalı Zodyak Koleksiyonu’nun tanıtımı kapsamında; astroloji dünyasının sevilen ve takip edilen ismi Zeynep Turan’ı ağırladı. Etkinlikteki sohbetinde Zeynep Turan; moda-astroloji ilişkisini yorumlarken; burçların modaya olan etkisini de anlattı.

Astrolojinin kendini tanıma sanatı olduğunu söyleyen Zeynep Turan; 2015 İlkbahar/Yaz döneminde gökyüzünün moda üzerinde yaratacağı etkileri şöyle özetledi: “Haziran ayında, iletişim gezegeni olan Merkür, İkizler burcuna geçiş yapıyor. Bu yüzden moda dünyasında farklı bir akım başlayabilir. Rengarenk bir görsel şölenle karşılaşabilir, kendimizi tam anlamıyla yansıttığımız bir sokak trendine bürünebiliriz. Bu geçişin bir diğer etkisi ise, bütün burçların kendi duvarlarını yıkıp özgürleşmeleri için, tarzlarına daha da yaratıcılık katmaları şeklinde olacaktır.

Eylül ayında ise, Güneş’te gerçekleşecek tutulmalar daha çok Aristokrat (Boğa, Başak, Oğlak) burçlarda etkisini hissettirecek. Bu yüzden kesin hatları olan bir moda akımı, bir anda trend olabilir.”

Tarz ve Stilinizi Yükselen Burçlar Belirliyor
Zeynep Turan, moda otoritelerinin genelde Ateş grubu burçlarından; özellikle de Aslan’lar arasından çıktığına dikkat çekerek, şunları söyledi: “Ateş burçlarının cesaretleri, trendleri belirlemelerinde önemli rol oynar. Ancak bu, diğer burçların böyle bir yetenekleri olmadığı anlamına da gelmemektedir. Hava grubundan olan (İkizler, Terazi, Kova) burçların, özellikle de İkizler burcunun; geleceği görebilme ve yaratıcı düşünceye sahip yapıları; moda dünyasına adlarını rahatça yazdırmalarına yardımcı olabilmekte.”

Zeynep Turan konuşmasının sonunda astrolojide kişinin tarz ve stilini; yükselen burçların belirlediğini de sözlerine ekleyerek “İnsanların tarzlarını ve toplumda nasıl görünmek istediklerini bilmek isterseniz; bunu en kolay yükselen burçlarından anlayabilirsiniz” dedi.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi