Şehirli Erkeğin Moda Stiline Koton Dokunuşu - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla yazılar

logoblog

Şehirli Erkeğin Moda Stiline Koton Dokunuşu

31 Ekim 2016 Pazartesi
Koton 2016-17 Sonbahar-Kış Erkek Koleksiyonu’nda yer alan smart, casual, şık detaylarla kombinlenen spor görünümlü parçalar gibi her ortama uygun alternatifleri sayesinde şehirli erkeğin kurtarıcısı oluyor.

Günlük giyime sofistike havayı ve zarafeti yansıtan teması ile Koton 2016-2017 Sonbahar Kış Erkek Koleksiyonu, günün her anına uygun kombinler yaratmaya imkan veren tasarımlar sunuyor. Stil sahibi erkekler için spor görünümlü parçaları şık detaylar ile birleştirerek smart ve casual temalarını baştan yaratan koleksiyon, beylerin en önemli kurtarıcısı oluyor.

Koton Erkek Koleksiyonu bu sezon, bol miktarda yumuşak dokunuşlu tüvitler ve erkek giyim klasik parçaları ile şehirli erkeklerin karşısına çıkıyor. Koleksiyon, vücuda kusursuz oturarak rahat ve erkeksi bir siluet oluşturan takımlar ile dikkat çekiyor.

Ayrıca klasik gömlekler yerine yelek ve örme balıkçı yakalar ile sezon trendlerini belirleyen parçalar, alternatif renk seçenekleri ile hayat buluyor.

Trikolar, fırçalanmış pamuk yüzey dokusundan oluşan pantolonlar, sportif ceket ve gömlekler iddiasını korurken, uzun bomber ceket ve uzun t-shirtler de oversize formlarıyla hem şık hem de sportif bir görünüme imza atıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız