Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Yeni Koleksiyonuyla Kalpleri Isıtıyor

Koton’un Lûgat365 işbirliği ile oluşturduğu Sonbahar-Kış koleksiyonu birbirinden güzel kelimelerle raflarda yeniden yerini alıyor. Bazen...


Koton’un Lûgat365 işbirliği ile oluşturduğu Sonbahar-Kış koleksiyonu birbirinden güzel kelimelerle raflarda yeniden yerini alıyor. Bazen söylenişlerindeki âhenkle, bazen etimolojik hikâyeleriyle, bazen de derin mânâlarıyla ilgileri celbeden bu güzel kelimeler, Koton’un bluzlarında, tshirtlerinde, sweatshirtlerinde ve bebek tulumlarında hayat buluyor.


Banu-Onur Ertuğrul çifti tarafından dijital platformlarda “Bazı Kelimeler Çok Güzel” şiarıyla başlatılan, kısa sürede sokaklara yayılıp, ardından da bir başucu kitabı haline getirilen Lûgat365’in güzel kelimeleri, Koton Lûgat365 Sonbahar-Kış koleksiyonu ile yeniden raflarda yerini alıyor.

Geçen sezon olduğu gibi bu sezon da modaseverlerin karşısına çıkan Lûgat365’in güzel kelimeleri, Koton Erkek, Ole by Koton, çocuk ve bebek koleksiyonlarıyla buluşuyor.


Koton Lûgat365 yeni koleksiyondaki kelimeler içinizi ısıtacak

Usta yazarların eserlerinden âşinâ olduğumuz ve Lûgat365 vesilesiyle tozlu raflardan gün ışığına çıkan bu güzel kelimeler Koton koleksiyonuyla birleşerek 7’den 70’e herkesin kalbine dokunuyor. Bu sezon koleksiyona eklenen yeni kelimelerle Koton’un sweatshirtleri, t-shirtleri, bluzları ve bebek tulumları kış modasının vazgeçilmez parçaları oluyor.


Geçen sezon ehlikeyf, hayalperest, ciğerpâre, baba, hemdem, hissikablelvuku, nâzende, gıybet, anne, tebessüm, hergele ve eyvallah kelimelerinin yer aldığı Koton’un Lûgat365 koleksiyonuna yeni sezonda “nasip” ve “aşk” kelimeleri de dahil oldu.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi