Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Burcu Esmersoy ve Merve Göknar İnal'dan; Biondina

Spor tutkunu, stilleri ve güzellikleri ile farklı iki yakın dostun, Burcu Esmersoy ve Merve Göknar İnal’ın hayat verdiği, isminin anlamını İ...

Spor tutkunu, stilleri ve güzellikleri ile farklı iki yakın dostun, Burcu Esmersoy ve Merve Göknar İnal’ın hayat verdiği, isminin anlamını İtalyancada sarışın anlamına gelen ifadeden alan “Biondina”, özgünlüğü, fonksiyonelliği ile spor giyimde trendlere imza atıyor!

Trend yaratan tüm hikayeler aslında empatiyle başlar. Biondina’nın hikayesi de spor tutkunu, spor yaparken stil sahibi alternatifler arayan, ancak tam anlamıyla istediklerini bulamayan iki yakın dostun, Burcu Esmersoy ve Merve Göknar İnal’ın kendileri için kişiselleştirdikleri, ardından büyük beğeni gören tarzları ile başlıyor. İsminin ilhamını kurucularını temsilen, İtalyancada sarışın anlamına gelen “Biondina”dan alan, okunuşuyla bioenerjik ve dinamik gibi kelimeleri çağrıştıran Biondina, spor giyimde klişeleri alt üst eden, sadece sporda değil günlük yaşamda da gayet tarz sahibi kombinlerle kullanılabilecek tasarımları hayatımıza kazandıran bir yaklaşıma imza atıyor.

Spor yaparken atkuyruğu yaptıkları saçlarını da yarattıkları Biondina’nın logosuna taşıyan ikili, tasarımlarıyla spor severlerin hem kalplerine, hem de ruhlarına dokunuyorlar!

Hızlı akan hayatlarımızda daha kaliteli ve sağlıklı yaşamak önceliğimiz haline gelmişken, spor da yaşamımızın olmazsa olmazları arasında geliyor. Hal böyleyken de spora ayırdığımız bu vakitte de kendimizi iyi hissettiren, motivasyonumuzu arttıran, hatta spor öncesi ve çıkışı bile rahatlıkla kullanabileceğimiz parçalara ihtiyaç duyuyoruz. İşte bu noktada da çok fazla alternatif ya da ulaşılabilir seçenek bulamıyoruz.

Tüm bunlardan yola çıkarak aynı konuyu birebir yaşayan Burcu Esmersoy ve Merve Göknar İnal, tercih ettikleri parçaları kişiselleştirip büyük talep görünce, sadece kendilerine özel olmakla kalmak yerine stile ve fonksiyonelliğe önem veren herkesin imdadına yetişen “Biondina”ya hayat verdiler.

Dünyanın gelişimi ile sürekli kendini yenileyen, önceliği her zaman biz ne isterdik empatisine dayanan “Biondina” her dönem en kaliteli kumaşlarla, yepyeni tasarımlara imza atan ve spor dünyasındaki giyimde fark yaratan yaklaşımlarıyla dinamik, aktif giyimi günlük hayatlarımıza taşıyor.

“Biondina” tasarımları arasında, dikişsiz tasarımlarıyla adeta bedenle ikinci bir ten gibi buluşan, esnek, terletmeyen, vücudu toparlayan “Power Seamless”, deforme olmayan, kalıbıyla en zor spor antrenmanlarını bile rahatlıkla yapmayı sağlayan ve özel kumaş dokularıyla kusursuz bir görünüm sergileyen, günlük giyimi benzersiz bir tarzla tamamlayan “Flow”, Gahl Sasson işbirliğiyle burçlara göre her biri ayrı mottoda kişiliğini sergileyen, kalıbıyla hem sporda, hem de günlük yaşamda fark yaratan astrolojik “StarTee” gibi benzersiz yaklaşımlar yer alıyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

1 yorum

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi