Header Ads

Yeni Nesil Safari Tarzını Tanımlıyor

Önizleme
Reklam
Safari stilini kendine has dokunuşları ile yeniden tanımlayan Cacharel, İlkbahar/Yaz 2018 Koleksiyonu’nda desen ve renk konusunda daha cesur, sınırları kaldırılmış bir safari tarzı sunuyor.

Apoletleriyle istenildiğinde kıvrılıp kısaltılabilen kolları ve keten dokusuyla safari tarzı detaylarını yansıtan gömlekler, cepsiz tasarımlarıyla Cacharel’in rafine tarzınınn başarılı bir yansıması olarak karşımıza çıkıyor. Yeni nesil safariyi tanımlarken örme dokulara da yer veren Cacharel, daha esnek bir tavırsergileyeceğinin işaretlerini veriyor. Ayaksız yakasıyla stil olarak pijama gömlekleri andıran gömlek tasarımlarını; giyimi kolay, süet loafer ayakkabılar ile tamamlayarak yalın ama güçlü bir stil ortaya koyuyor

Sıra dışı deneyimlere ayak uyduran konformist kombinler yaratma imkanı sunan Cacharel, gömlek ve empirme desenli tişörtlerini, bağcıklı pantolonlar ve gabardin bitişli, serin tuşeli bermudalarla tamamlıyor. Özellikle seyahat sırasında arzu edilen konforu azaltan ve havaalanlarında, çantada kalmaya mahkum olan kemer yerine bağcık kullanımı daha doğal bir görünüme imkan sağlıyor ve modern erkeklerin ihtiyaçlarını düşünerek tasarlanan detaylar arasına giriyor.

Yeni nesil safari; çölden şehre, şehirden seyahatlere adapte olabilen bir görünüm sunarak, çok yönlü yaşayan maceraperest erkekler için dikkat çeken bir stil yaratma şansı veriyor.

*Bu sitede yazınızı yayınlatmanın en ucuz yöntemi için tıklayın!
loading...

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Blogger tarafından desteklenmektedir.