Page Nav

HIDE
GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Sezona konforlu ve şık tasarımlar

Moda ve trendleri sporla buluşturan Koton Sport, 2018-2019 Sonbahar-Kış sezonunda zengin tasarım seçenekleri ve şık tasarımlarıyla dikkat çe...

Moda ve trendleri sporla buluşturan Koton Sport, 2018-2019 Sonbahar-Kış sezonunda zengin tasarım seçenekleri ve şık tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Koton Sport 2019 Sonbahar/Kış kadın koleksiyonu yeni sezonun trendlerini üç farklı temada bir araya getiriyor. Charming lime, Gamer ve Luxury Bordeaux olarak belirlenen temaların yanı sıra koleksiyonda yoga kapsülü de bulunuyor.

Elektirik yeşilinin hakimiyetinde hazırlanan Charming Lime teması çizgisel grafiklerle ön plana çıkıyor. Ördek başı yeşilinin yardımcı renk olarak kullanıldığı tasarımlarda; slogan baskılı taytlar ve farklı formların kullanıldığı üst grup tasarımları yer alıyor.

Kolej modasının yansımalarının her alanda öne çıktığı sezonda rakamlar ve çizgilerden oluşan tasarımlar Gamer kapsülünde bir araya geliyor. Sarı, kırmızı, mor, siyah ve beyazın yanı sıra saks mavisi ve gri melanjın da kullanıldığı tasarımlarda çizgili alt gruplar, büyük baskılı rakam detayları ve slogan baskılı üst gruplar ön plana çıkıyor. Koleksiyonun anahtar parçaları arasında ise farklı aksesuarlar kullanılarak tasarlanan baskılı swearshirt’ler bulunuyor.

Luxury Bordeaux temasıyla sezona sunulan temada ise bordo ve kırmızının uyumu siyah ve beyazın kontrastlığıyla harmanlanıyor. Oversize formların farklı kumaş türleriyle bir araya getirildiği tasarımlarda motivasyon içerikli grafik baskılar da kullanılıyor.

Koton Sport yeni sezon koleksiyonunda yoga tutkunları için de özel bir kapsül hazırlandı. Sadelikten ilham alınan Yoga kapsülü nefes, huzur ve denge kavramlarının grafik baskılar ile vurgulandığı tasarımlardan oluşuyor. Esneme özelliğine sahip olan ve hareket rahatlığını sağlaması düşünülerek tasarlanan kapsülde; tişört, tayt ve pantolon tasarımları ön plana çıkıyor.

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi