Page Nav

HIDE
GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Kış sezonunda sürdürülebilen şıklık

Özgün ve yaratıcı erkeğin vazgeçilmez markası Vakko, 2018/19 Sonbahar Kış sezonunda sürdürülebilen şıklıkla hikayesine devam ediyor. ‘Moda...

Özgün ve yaratıcı erkeğin vazgeçilmez markası Vakko, 2018/19 Sonbahar Kış sezonunda sürdürülebilen şıklıkla hikayesine devam ediyor.

‘Moda Vakko’dur’ mottosuyla öncü olan Vakko, yeni sezonda erkek modasında sürdürülebilen şıklıkla; alışılan ve gardıroptan ayrılmayan kilit tasarımlara farklı bir yorum katıyor. Spor giyim tasarımlarıyla, rahat ve şık, günün her saatine uygun parçalar, birbiriyle ahenk içinde sunularak Vakko erkeğine yeni bir bakış açısı kazandırıyor. Vakko erkek koleksiyonun stil çekimleri Milano’da, tarihin yansımalarıyla buluştuğu bir ortamda gerçekleştirildi.

Rahat ve hafif takım elbiseler sneaker ile buluşuyor

Koleksiyonun en önde gelen özellikleri arasında; alıştığımız takım elbiselerin naif bir yorum katan tasarımlar yer alıyor. İngiliz giyiminin alışa gelmiş kumaşları Vakko Erkek koleksiyonunda sıklıkla karşımıza çıkıyor. İplik ve karışımları sayesinde dokularından hiçbir detay kaybetmeden elde edilmiş ve aynı zamanda da olabildiğince hafif. Jarse kumaşın varlığı geçen sezonda gömlek, triko, pantolon modellerinde kendini göstermeye başlamıştı. Bu sezon bu kumaş, Vakko erkeğinin gardırobunda takım elbise ile buluşuyor, sneakerlarla sokak modasında Dolce Vita görünüm oluşturuyor.

Sezonun vazgeçilmez parçası: Triko

Vakko sezon modasında triko önemli bir parantezi hak ediyor. İpli rahat pantolonlarla giyilen beli lastiksiz trikolar, Vakko erkeği için çok güncel ve ona modern bir yorum katıyor. Balıkçı ve polo yaka trikolar da yeni yorumlarıyla güncelliğini koruyor. Bu şıklığı tamamlayan ayakkabılarda; kalın altlı beyaz, olive, lacivert renkler üst giyimi tamamlayan en değerli detaylardan. El yapımı ve farklı bir anlayışın ürünü olan boyama teknikleri ile iki-üç renkli loafer’lar, botlar, tokalılar Vakko Erkek koleksiyonunun en yenileri arasında.

Dış giyimde bol ve uzun kalıplar

Koleksiyonun detaylarını tamamlayan ürün gruplarından biri de dış giyim. Astarsız, çift taraflı, kalın görünümlü yumuşak kumaşlarla çalışılmış paltolar, bol ve uzun kalıplarıyla tam olması gerektiği gibi. İç kısmı ve dışı kürklü süetler ise sokak stilinin en lüks anlatımı.

Vakko erkeği, sezon modasında bakış açısı, belirgin, güçlü, ifadeli tasarımlarla kış günlerine hazır olduğunu vurguluyor.

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi