Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Aşk masalına bizi dahil eden gelinler

Dünya moda tarihine iz bırakan tasarımlarıyla Oleg Cassini, yarım asırdır gelin adaylarının en yakın arkadaşı. Moda hafızasını güçlü tasarım...

Dünya moda tarihine iz bırakan tasarımlarıyla Oleg Cassini, yarım asırdır gelin adaylarının en yakın arkadaşı. Moda hafızasını güçlü tasarım felsefesiyle birleştiren marka 2019 yılında da şaşırtmıyor ve gelin adaylarına sürprizleri seven cazibesi yüksek bir koleksiyon sunuyor. 

Gelin adaylarının en özel günlerinde onları baştan sona bu masala hazırlayan markanın koleksiyonun ilham perileri ise tanıdığımız , hayran olduğumuz kadınlar. Zarif ve her zaman şık kadınlardan ilham alan Oleg Cassini , bu geleneğini yeni koleksiyonunda da sürdürmüş. Gelinlik 2019 trendlerini kendine has tasarım ve işçilik anlayışıyla ele alan marka ünlülerin gelinliklerine de atıfta bulunuyor. Prenses gelinliklerden balık gelinliklere kadar bir çok kalıbın yeni formlarla yorumlandığı 2019 gelinlik trendlerini belirleyen Oleg Cassini sizi keşfetmeye davet ediyor.

Birlikte Keşefedelim;


Grace Kelly : Saray Düğünlerinin Asil Gelinleri

60’lı yılların kusursuz Monaco prensesi , güçlü imajı ve Hollywood ‘da ses getiren oyunculuk kariyeriyle tüm dünyanın gözdesi olan Grace Kelly , günümüzde de saraylı stiliyle ‘asaletin’ zamansız ikonları arasında. Grace Kelly’nin kusursuz dantel işlemeleriyle ölçülü transparan göğüs dekoltesine sahip naif gelinliği devrim yaratan nitelikte. Grace Kelly’nin ikonik gelinliği 2018’in en popüler olaylarından biri olan Royal Wedding etkisini 2019 ‘a taşıyan tasarımlarda en çok benimsenen stillerden biri olarak öne çıkıyor. Yarı transparan sırt dekoltesi ve dantel kumaş eteğiyle saraylı ama trendlere hakim bir görünüm sunan tasarımlar 2019 yılında Grace Kelly asaletini taşımak isteyen her gelin adayının öncelikli seçenekleri arasında yer alıyor.


Jackie Kennedy : Güçlü ve Kararlı Gelinler

Kararlı adımları ve güçlü duruşunu yansıtan tarzıyla klasik kalıpları özgürleştiren isimlerden biri olan first lady , elegan gelinlik seçimiyle de uzun süre gündemde kaldı. Jackie Kennedy’nin omuzlarını vurgulayan geniş kesimli yakasından bele oturan üst kısmıyla orantılı etek kesimine her detayında özenli işçilik barındıran gelinliği , 2019 trendleri ve Oleg Cassini ustalığında yeniden yorumlanıp hayat buluyor. 2019 trendleri arasında öne çıkan omuzlara vurgu yapma akımı , kayık yakalar ve minimal dantel detaylarıyla daha modern bir görünüme kavuşuyor. Rahat hareket etme olanağı sunan A kesim etek kısmına kadar uzanan incelikli dantel işlemeleri gelin adaylarının kusursuz şıklığına son dokunuşu yapıyor.


Audrey Hepburn : Zarif Daha Zarif Gelinler

Sonsuz zarafeti ve elegan stiliyle zamansız ikonlardan biri haline gelen Audrey Hepburn gelinlik seçimden göz kamaştıran sadeliğiyle moda dünyasının gündemine oturdu. Son yıllarda gittikçe yükselen sadeleşme ve yalınlaşma olarak adlandırılabilecek etki Audrey Hepburn’un çok sevilen gelinlini tekrar gündeme taşıyor. Audrey Hepburn’den aldığı ilhamla uzun kolları bele hafifçe vurgu yapan düz üst kesim ve hafifçe genişleyen etek formlarıyla birleştiren Oleg Cassini en özel gününde sade ve net görünmek isteyen her gelin adayına ideal tercihleri sunuyor.


Liz Taylor : Gizemli ve Egzotik Gelinler

Hollywood ‘un en gizemli aurasına sahip ismi Elizabeth Taylor gelinlik seçiminde ikonik stilinin yansıması olarak egzotik cazibesini ortaya koyuyor. Bel ve omuz vurgusuyla göz kamaştıran kabarık etekli balo tipi gelinliği , etkisini göğüs bölgesindeki zarif tül ve işleme detaylarıyla zirveye çıkıyor. Sofistike gelinlikler için modası asla geçmeyen zamansız parça olan tül 2019 gelinlerinin de tercihlerinde baş rol oynayacak güce sahip. Oleg Cassini 2019 gelinleri için hazırladığı egzotik tasarımlarında, yarı transparan tülleri klasik straplez formlarla bir araya getirerek eşsiz bir görünüme kavuşturuyor.


Marilyn Monroe : Çekiciliğiyle Işıldayan Gelinler

Tüm zamanların cazibe ve çekicilik temsilcisi olarak kadın siluetini eksiksiz şekilde yansıtan Marilyn Monroe , yılların eskitemediği bir stile sahip. Marilyn Monroe ,feminenliği ön planda olsa da diğer bir açıdan masum ve hayalperest olan karakterini yansıtan gelinlik seçimiyle 2019 ‘un göz alıcı kadınlarının ilham kaynağı oluyor. Monroe’nun drape detaylı göğüs ve kollara sahip bohem gelinliği yeni yılda sıkça konuşulacak özgün gelinliklere ışık tutuyor. Hafif V yaka dekolteyle ince bağlama detaylarının bir araya geldiği bohem gelinlere özel olarak hazırlanan modellerde bilek kısmı bollaşan tül kollar ve eteği süsleyen derin yırtmaç detayları ön plana çıkıyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi