Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Meryem Uzerli ile pazarlama atağına kalkıyor

2023 yılında Türkiye’den çıkacak 10 global markadan biri olmayı hedefleyen Türkiye ayakkabı sektörü lideri FLO Mağazacılık, yeniden yön verd...

2023 yılında Türkiye’den çıkacak 10 global markadan biri olmayı hedefleyen Türkiye ayakkabı sektörü lideri FLO Mağazacılık, yeniden yön verdiği pazarlama stratejisi kapsamında, ünlü oyuncu Meryem Uzerli’yi marka yüzü olarak seçti.

FLO Mağazacılık CEO’su Burak Övünç “Meryem Uzerli, aktif, özgüvenli, enerjik, cesur, mutlu ve FLO tutkunu kadınları temsil ediyor. Tam da bu nedenle markamızı çok iyi lanse edeceğine inandığımız bir isimle çalışıyoruz. İnanıyorum ki Meryem Uzerli, bu hedeflerimize ulaşmada bize katkı sunacak” dedi.

Markaları, üretim kapasitesi ve yarattığı istihdam ile Türk ayakkabı sektörünün lokomotif şirketi FLO Mağazacılık, hızlı girdiği 2019 yılında hedef koyduğu yüzde 30 büyüme için emin adımlarla ilerliyor. Bugün Türkiye’de ve yakın coğrafyada 600’e yakın mağazası bulunan FLO, büyüme hedefleri doğrultusunda marka yüzü olarak sinema ve dizi dünyasının sevilen yüzlerinden Meryem Uzerli’yle anlaştı. Bu anlaşma doğrultusunda Meryem Uzerli’nin başrolünde yer aldığı “Meryem ♥ FLO” reklam filmi de yayına girdi.

Konuyla ilgili değerlendirme yapan FLO Mağazacılık CEO’su Burak Övünç, “Hayatın tüm renklerini ve enerjisini kapsayan koleksiyonlar yapıyoruz. Bu anlaşmayla pazarlamada yeni bir döneme giriyoruz ve markamızı çok iyi lanse edeceğine inandığımız bir isimle çalışıyoruz” diye konuşan Övünç, Meryem Uzerli’nin, aktif, özgüvenli, cesur ve mutlu FLO tutkunu kadınları temsil ettiğini ifade etti. Övünç, “Türkiye’ye inanıyoruz; yatırım, büyüme ve istihdam hedeflerimiz devam ediyor. 600 mağazaya ulaştık, 2019 yılını yüzde 30 büyüme ile kapatmayı planlıyoruz. 10 bine yakın çalışanımız ve paydaşlarımızla 40 bin kişilik bir aile olduk. Bu sene Urfa’da ikinci fabrikamızı açıyoruz. 2023 yılında Türkiye’den çıkan 10 global markadan biri olmak istiyoruz. İnanıyorum ki Meryem Uzerli, bu hedeflerimize ulaşmada bize katkı sunacak. Ayrıca Meryem, geleceğimiz olan çocuklarımızın okullarına daha mutlu gidebilmeleri için başlattığımız Turuncu Bağcık Sosyal Sorumluluk projemizin de yüzü oldu. Onun desteğiyle daha fazla ihtiyaç sahibi çocuğa ayakkabı hediye edebileceğiz.” dedi.

Güçlü marka güçlü isim

FLO ile iş birliğinden büyük heyecan duyduğunu söyleyen Meryem Uzerli ise “Ayakkabı modasının öncüsü FLO; sektöründe lider, yerli ve köklü bir marka. Böylesine güçlü bir markayla çalıştığım ve FLO ailesinin bir üyesi olduğum için çok mutluyum. Sezon trendlerini yansıtan birbirinden şık, modern ve renkli modellerden oluşan koleksiyonda birçok ayakkabı favorim oldu. Bir kadın olarak vazgeçilmez aksesuarım ayakkabılarım ve bu nedenle kombinlerimi stil sahibi ayakkabılarla tamamlamayı seviyorum. Kadın ruhuna dokunan modellerle yeni sezon dinamik bir giriş yapan FLO koleksiyonu ile her kadın, günün her anında kendini özel hissedecek.” dedi.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi