Emekçi ve Şık Bir Kadın - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla yazılar

logoblog

Emekçi ve Şık Bir Kadın

12 Şubat 2020 Çarşamba
Mehry Mu: 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’ne Özel, Tüm İlham Veren Güçlü Kadınlara Güçlü Tasarım Çantalar

Dünyada 6 kıtada yer alan prestijli satış noktaları ve İstanbul Havalimanı mağazasıyla bütünsel güzellik anlayışını dünyaya yansıtan Türkiye’nin tasarımcı çanta markalarının başını çeken “Mehry Mu” çantalarını sadece İngiliz Kraliyet Ailesi, Olivia Palermo, Jennifer Lawrence, Nicky Hilton Rothschild, Christina Hendricks gibi birçok isme değil kendisi gibi girişimci kadınlara ve toplumun herhangi bir katmanında kendisi olabilmiş her kadına ithaf ediyor.

Yılın en arzulanan tasarım çantalarına imza atan Mehry Mu, tasarımları gibi dinamik yenilikçi, geçmişten beslenen, özgüvenli güçlü kadınlar için betimlediği düş güzelliğindeki altın bilezikli çantaları Lian Mini Opera Bag, Unicorn ve Lucia ile İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nun öne çıkan parçalardan oluyor.

Kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından olan çantalar sadece çanta değil bir kadının ruhunun da dışa vurumudur. Bu yüzden her çantanın bir hikayesi, esinlendiği bir geçmiş vardır. Mehry Mu da güçlü kadınları tasvir ederken Bizans mücevherlerinin gösterişli şıklığından esinleniyor. Bir dönemin güç simgesi olan bu imparatorluk, öne çıkan özellikleriyle Mehry Mu’nun yeni altın kaplama pirinç kulp ve bilezikli Lian Mini Opera Bag, Unicorn ve Lucia çantalarına ilham oluyor ve altın dokunuşuyla göz kamaştırıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız