Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

İkonik ’94 Mountain Light Geri Döndü

The North Face tarafından yeni materyaller kullanılarak üretilen FUTURELIGHT™ ile ikonik Mountain Light şimdi hiç olmadığı kadar hafif ve pa...

The North Face tarafından yeni materyaller kullanılarak üretilen FUTURELIGHT™ ile ikonik Mountain Light şimdi hiç olmadığı kadar hafif ve parlak.

The North Face’in ikonik, hızlı dağ tırmanışları için uygun, yüksek dayanıklılığa sahip, aynı zamanda hafif 1994 Retro Mountain Light Ceketi, yeni sezonda hava geçiren ancak su geçirmeyen FUTURELIGHT™ teknolojisiyle yenilendi.

“The Mountain Light Jacket” ilk olarak 1988 yılında sırt çantasıyla seyahat ederken, kayak turunda veya tırmanırken daha fazla hareket özgürlüğü sağlayan bir koleksiyon olan Climb Light Expedition System'in bir parçası olarak tanıtıldı.

Bu sezon ise, The North Face geçmişi gelecekle harmanlayarak ceketin 1994 baskısı olan orijinal tasarımıyla en yeni materyalleri FUTURELIGHT ™ 'ı bir araya getirdi. Böylece “1994 Retro Mountain Light”, The North Face koleksiyonundaki en hafif ve en parlak versiyon oldu.

“Fiery Red” ve “Clear Lake Blue” dahil olmak üzere yedi renk seçeneği olan yeni “1994 Retro Mountain Light”, dağ keşiflerinin önünü açan materyallerle birleştirilerek yeniden doğdu.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi