Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Millie Bobby Brown’dan Vogue’a Özel Kapsül Koleksiyon

Dünyaca ünlü, ödüllü İngiliz oyuncu Millie Bobby Brown, tasarladığı ilk güneş gözlüğü koleksiyonu için, modadan ilham alan tasarım konseptin...

Dünyaca ünlü, ödüllü İngiliz oyuncu Millie Bobby Brown, tasarladığı ilk güneş gözlüğü koleksiyonu için, modadan ilham alan tasarım konseptini ve güçlendirici ruhunu tüm modellerine yansıtan Vogue Eyewear ile işbirliği yaptı.


Millie, Vogue Eyewear ile ortak tasarladığı kapsül koleksiyonda; ilham veren ve kucaklayan çizgilerle, en yeni trendleri orijinal bir öz güvenle yorumlayarak kadınları eşsiz hayat vizyonlarını sahiplenmeye davet ediyor.

Farklı izleyici kitleleriyle bağlantı kurma yeteneği ile tanımlanan modaya uygun güneş gözlüklerinden oluşaneklektik seçenekler, günümüz kadınlarının çok yönlü kişiliklerini etkileyici bir tarzla yansıtıyor.

Retro şık metal üzerine feminen pastellerden çarpıcı, dikkat çeken profiller ve uzay çağı cam biçimleri ile her moda uyacak şekilde tasarlanan premium kalite malzemeler ve bakışları üzerine toplayan stil, bu imza niteliğindeki görünümlerin her birinin Millie Bobby Brown’dan onaylı karşı konulmaz çekiciliğe uygun olmasını sağlıyor.

İlk güneş gözlüğü koleksiyonunda Vogue Eyewear ile birlikte çalıştığı için çok heyecanlı olduğunu belirten trendsetter Millie; “Vogue Eyewear her yönüyle eğlenceli, heyecan verici ve moda öncüsü bir stil demek; tam bana göre! Bu koleksiyon, en yeni trendler ne olursa olsun tüm genç kadınlara hitap edecek şekilde tasarlandı; üstelik herkesin ulaşabilmesi için uygun fiyatlarla sunuluyor” diyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi
Bumerang - Yazarkafe