Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Konfor ve fonksiyonellik odaklı tasarımlar

Academia Kadın 2020-2021 Sonbahar - Kış Koleksiyonu,  özgür ruhlu, çok yönlü, farkındalığı ve özgüveni yüksek  Academia   Kadını  için konfo...

Konfor ve fonksiyonellik odaklı tasarımlar

Academia Kadın 2020-2021 Sonbahar - Kış Koleksiyonu, özgür ruhlu, çok yönlü, farkındalığı ve özgüveni yüksek Academia Kadını için konfor ve fonksiyonellik odaklı tasarımlarla yeni sezonu karşılıyor.


Yalınlığın yüksek zevkini formlara yansıtan koleksiyon, militer ve ütiliter temalardan ilham alan zamanı genişletilmiş çözümler sunuyor. Koleksiyonun feminen detayları ise dikkat çekici ve özgür bir dünya kurguluyor.


Academia ile özdeşleşen tezat birliktelikler ile beslenen hibrit tasarımlar; kaban ceketlerden sezonun yeni anlatımı ütiliter panço yağmurluğa, teknik kumaşlarla işlenmiş romantik formlardan satenlerle birleşen sweatshirt elbiselere kadar pek çok üründe karşımıza çıkıyor.


Militer temanın siyahtan rol çalan hakileri ve farklı anlatımlarla dinamik bir kimlik kazanan gri tonları, sezonun dikkat çekici renkleri oluşturuyor. Tadımlık kırmızı, bordo ve mor renkler ise punk tavırlarıyla koleksiyonun enerjisini yükseltiyor. Retro dokunuşlarla öne çıkan denim grubu, özgünlük peşinde olan Academia Kadını’nın yeni vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.


✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi
Bumerang - Yazarkafe