Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Ağırlığı azaltmak ve enerjiyi en üst düzeye çıkarmak

Yeni VECTIV™ sistemi, ağırlığı azaltmak ve enerjiyi en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmış sekiz koşu ve yürüyüş ayakkabısı ile The North F...

Ağırlığı azaltmak ve enerjiyi en üst düzeye çıkarmak

Yeni VECTIV™ sistemi, ağırlığı azaltmak ve enerjiyi en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmış sekiz koşu ve yürüyüş ayakkabısı ile The North Face'in teknolojisini sunuyor.

The North Face, spor odaklı bir ayakkabı sistemi olan VECTIV™'i tanıtmaktan mutluluk duyar. Araştırma ve geliştirmeye yapılan iki yıllık yoğun yatırımın, 6.000 milden fazla testin ve kanıtlanmış saha başarılarının ardından The North Face, teknik, dağlık alanlarda koşu ve yürüyüş ihtiyaçlarına göre ayarlanmış bu devrim niteliğindeki koleksiyonu ile gurur duyuyor.

Bugünden itibaren tüketiciler, VECTIV™ serisindeki en hızlı koşu ayakkabısı olan Flight VECTIV™'i satın alabilecekler. Üçüncü partiler tarafından yapılan araştırmalara göre, Flight VECTIV™ darbeyi yüzde 10 azaltarak koşucuların daha rahat bir şekilde koşmasına olanak tanır.

İnanılmaz derecede hafif, rahat ve koruyucu ön kısmın altına konumlandırılan VECTIV™, taban, 3D VECTIV™ plakası, ince ayarlanmış bir VECTIV™ kavisli orta taban ve SurfaceCTRL dış tabandan oluşan bir dizayna sahiptir. Bu benzersiz yapı, enerji verimliliğinden ödün vermeden üstün denge, kavrama ve şok emilimi sağlar.

The North Face, geleneksel olarak düz yol koşu ayakkabılarına ayrılmış olan karbon fiber ve kompozit plaka teknolojisini patika koşusu ve yürüyüşlerine uygun hale getirmek için eşsiz bir fırsat gördü. Bu inovasyon, The North Face’in sürekli olarak yeniliğin sınırlarını zorlama taahhüdünün de bir parçası. 

Ağırlığı azaltmak ve enerjiyi en üst düzeye çıkarmak

The North Face'in koşucusu Kaytlyn Gerbin, "Flight VECTIV hızlı, hafif ve duyarlı. Plaka, ayakkabılara duyarlı ve yüksek performans getiriyor ve aerodinamik üst kısım, ayakkabının ayaklara uyumunu arttırırken, hafifliğini de koruyor. Kuzeybatı Pasifik'teki 93 millik Wonderland Trail'den 80 millik Transgrancanaria parkuruna kadar, beni desteklemesi için bu ayakkabılara güvendim" dedi.

VECTIV™'in ön çalışmalarından bu yana, The North Face ekibinden 14 sporcu dünya çapında 17 rekor kırdı. Bu rekorlara şunlar dahil: Kaytlyn Gerbin’in Wonderland Patikasında 18 saat, 41 dakika, 54 saniye; Coree Woltering’in Buz Devri Patikasında 21 gün, 13 saat ve 35 dakika; ve Pau Capell’in 21:17:18’lik solo UTMB girişimi.

The North Face koşucusu Pau Capell, "Flight VECTIV hızla en sevdiğim yarış ayakkabım haline geldi," dedi. "Hızlı hissettirirken aynı zamanda inişlerde gerçek bir denge ve kavrama sağlıyor. Bunlar gerçekten büyük fark yaratan özellikler."

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi