Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Nazar Temalı tasarımlar 2021’i güzel enerjilerle kucaklıyor

Türk tasarım markası MON REVE, yeni koleksiyonundaki Nazar Temalı tasarımlar ile 2021’i güzel enerjilerle kucaklıyor. MON REVE’in yaratıcısı...

Nazar Temalı tasarımlar 2021’i güzel enerjilerle kucaklıyor

Türk tasarım markası MON REVE, yeni koleksiyonundaki Nazar Temalı tasarımlar ile 2021’i güzel enerjilerle kucaklıyor.

MON REVE’in yaratıcısı Betina Demişulam’ın duyguların gördüklerimizi şekillendirdiğine inanarak tasarladığı Nazar Temalı Göz Koleksiyonu pozitif bakış açısını ve umudu sembolize ediyor. MON REVE Nazar Koleksiyonu; her bir parçası el işçiliği ile sınırlı sayıda üretilen pirinç üzeri altın kaplama kolye, bileklik, yüzük, küpe ve charm’lardan oluşuyor.

Trendleri takip edenlerin ve sneaker tutkunlarının son gözdesi MON REVE ayakkabı charm’ları ise nazar temalı göz, yıldız, aslan, kalp ve barış figürleri ile bu sezonun en yenilikçi özgün tasarımları arasında gösteriliyor. MON REVE’in ikonikleşmiş zincirleri ve her biri farklı charm’lardan bezeli renkli ve neşeli ayakkabı charm tasarımlarının pek çok modeli bulunuyor. 

MON REVE’in Nazar Temalı tasarımları ile şans, umut ve bereketi hayatınıza davet edebilir, eğlenceli ve renkli ayakkabı charm’ları ile ayakkabılarınızı sembollerle kişiselleştirebilirsiniz.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi