Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Polarize Güneş Gözlükleri Kış Aylarının Vazgeçilmezi Olacak

Follow my blog with Bloglovin Atasun Optik, kış sporlarının keyfini sürerken kullanabileceğiniz, geniş ürün yelpazesindeki birbirinden şık ...

Follow my blog with Bloglovin
Polarize Güneş Gözlükleri Kış Aylarının Vazgeçilmezi Olacak

Atasun Optik, kış sporlarının keyfini sürerken kullanabileceğiniz, geniş ürün yelpazesindeki birbirinden şık polarize güneş gözlükleriyle, görüş kalitenizi yükseltmeye davet ediyor.

1940’lı yıllarda ilk kez fotoğraf çekimi sırasında meydana gelen ışık yansımalarını engellemek amacıyla kullanılan polarize, yansımaları çok iyi emebilen bir film tabakası olarak tanımlanıyor. Polarize filmler fotoğraftan sonra gözlük alanında da kullanılmaya başladı ve o günden bugüne hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. 

Kış sporlarının olmazsa olmazı

Polarize güneş gözlükleri, özellikle metal yüzeylerde, beyaz zeminde, geniş ve düz alanlarda, karda veya su yüzeyinde rahatsız edici boyutlara ulaşabilen yoğun parlamaları engelliyor. Bu özellikler polarize güneş gözlüklerini özellikle kış sporları için mükemmel bir ürün yapıyor. 

Polarize güneş gözlüklerin, parlamayı engelleme özelliği dolayısıyla direksiyon başındayken de kullanılması öneriliyor.

Oakley’den Mustang’e, Ray-Ban’den Unofficial’a, Jimmy Choo’dan Dolce Gabbana’ya, kış aylarınızda çantalarınızdan ve bavullarınızdan eksik etmeyeceğiniz dünyaca ünlü pek çok markanın polarize güneş gözlüklerine uygun fiyatlarla, Türkiye’nin dört bir yanındaki Atasun Optik’lerden, ulaşılabiliyor. 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi