Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Mehry Mu ile şık, zarif ve cazibe başlıyor!

Doğanın Şifalı ve Cazibeli Yanları İç İçe; Mehry Mu İlkbahar-Yaz Koleksiyonu Cesur ve özgür formlarıyla sonsuz ve modern çizgilerin sembolü ...

Tasarımlar doğadaki şifacılarla buluşuyor…

Doğanın Şifalı ve Cazibeli Yanları İç İçe; Mehry Mu İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Cesur ve özgür formlarıyla sonsuz ve modern çizgilerin sembolü olmaya aday tasarımlar doğadaki şifacılarla buluşuyor…

Mehry Mu yeni koleksiyonu ile özgür ruh doğanın şifacı yaratıcılığıyla buluşuyor. İnsan ve doğa arasındaki mistik ilişkinin vahşi ve cazibe dolu formlarla sunulduğu koleksiyon, sonsuzluk ve şifacı taşların gücüyle pozitif modanın sembolü olmaya aday. 

Sezona yeni soluk getirecek olan modeller Mehry Mu’un yenilikçi ve kibar ruhundan izler taşıdığı kadar şifacı ve özgür ruhları heyecanlandıran detaylar ile yeni koleksiyonunda maceraya davet eder nitelikte… Doğanın özgürlüğünü tasarımlarda trend figürlerle birleştiren marka, her modelin kendine has büyülü hikayesi ve şifacı etkileşimi ile adeta yeniden doğuyor. Renk paletinde beyaz, krem, bej, taba, açık kahve, açık mavi ton hakimiyetiyle tedavinin kaynağı doğanın kendisi diyor Mehry Mu. Gündüzden geceye uzanan geniş kullanım seçeneği sunan marka, koleksiyonunda özgür ve zamansız çizgileri şifacı doğal taşların büyüsü ile birleştirerek ince ve zarif formlara hayat veriyor.

Güçlü ve şifacı koleksiyon, günümüzün fütüristik moda trendlerini takip eden izler taşırken klasikleşmeyi bekleyen modelleri ile geleceğe de yatırım yapıyor. Az hep daha fazlasıdır deneyimini yansıtan tasarımlar sadeliğiyle tarzınızı güçlendirmeye hazır. 

Yeni sezon Mehry Mu ile şık, zarif ve cazibe dolu başlıyor!

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi