Vakkorama Sesleniyor: ‘Dünya Çağırıyor, Duyuyor musun?’ - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla yazılar

logoblog

Vakkorama Sesleniyor: ‘Dünya Çağırıyor, Duyuyor musun?’

5 Nisan 2021 Pazartesi
Vakkorama Sesleniyor: ‘Dünya Çağırıyor, Duyuyor musun?’

Dünyanın yaşadığı dönemin evrene açtığı yeni perspektif, Vakkorama yeni sezonuna ilham oluyor. Mini bir -Re-manifesto ile sezona başlayan Vakkorama, bugünü özetliyor ve ‘Kış biter ve sonunda yaz gelir. Dünya çağırıyor, duyuyor musun?’ diyerek iç sesimiz oluyor. 

Vakkorama son dört sezondan bu yana doğadan aldığı evrenle bütünleştirdiği ilhamla; macera, özgürlük ve özgünlük duygusunu aramıza katıyor. Bu sezon da doğanın gücünü ve içinden geçtiğimiz özel zamanı -Re-manifesto ile anlatan Vakkorama, evrenin yaptığı bu ‘devrim’i yorumluyor. 

Yaşadığımız zamanların ardından dünyayı algılama biçimlerimizin değişmesi ve evde kalmanın bize gerçek evimizin nerede olduğunu öğretmesiyle Vakkorama, gerçek evimizin dünya olduğu gerçekliğini paylaşıyor. Bir sezon modası olmanın ötesinde dünyayı sevmenin ve alışkanlıklarımızın değişmemizin altının çizildiği sezonda; yeniden kullanmanın, düşünmenin, bağlanmanın, azaltmanın, tepki vermenin zamanının geldiği bir manifesto ile özetleniyor. Vakkorama, ‘Duyuyorsun, değil mi? Dünya bizi çağırıyor.’ diyerek hepimizi düşünmeye teşvik ediyor. 

Vakkorama Sesleniyor: ‘Dünya Çağırıyor, Duyuyor musun?’

Sezonun kampanya görsellerinde yaza, dostluğa, aşka, tüm yaşam alanlarımıza göndermeler bulunuyor. 

Vakkorama Mini (Re)Manifesto

Refill.
Reduce.
Reuse
Recycle
Reconnect, Reinvent, Reform, Reclaim, Redefine, React, Reunify, Reanimate, Reimagine, Reveil, Rethink, Reinterpretate, Reilusionate, Respect, Resist.
Repeat

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız