Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Koton'dan yaşama renk katan koleksiyon

Modern tasarımları dinamik silüetlerde buluşturan Koton, yeni sezonu Yaşama Renk Kat mottosuyla hazırladığı renkli ve dinamik Afra Saraçoğlu...

Koton'dan yaşama renk katan koleksiyon

Modern tasarımları dinamik silüetlerde buluşturan Koton, yeni sezonu Yaşama Renk Kat mottosuyla hazırladığı renkli ve dinamik Afra Saraçoğlu X Koton Koleksiyonu’yla karşılıyor. 

Yaza sıcacık renklerle kucak açan koleksiyon, özlem duyduğumuz pozitif duyguları geri çağırıyor ve her birini bir renkle eşleştiriyor.  Coşku Turuncusu, Dostluk Sarısı, Aşk Pembesi, Cesur Lila, Nefes Yeşili ve Özgürlük Mavisi ile renklerin büyülü dünyasından bir dünya kuruyor.

Koton’un başarılı oyunculuğunun yanı sıra güzelliğiyle de dikkat çeken Afra Saraçoğlu’yla hazırladığı Afra Saraçoğlu x Koton Koleksiyonu, dalgaların dinginliğine, güneşin kızıllığına, yeşilin huzur veren derinliğine, gökyüzünün sonsuz özgürlüğüne, tuz kokan eşsiz meltemlere gönderme yapan seçkisi ile yeni mevsimin kapılarını aralıyor. Koton’un yeni sezona özel olarak isimlendirdiği coşku turuncusu, özgürlük mavisi, cesur lila, dostluk sarısı, aşk pembesi ve nefes yeşili renkleri, yeni mevsim ruhunu iyiden iyiye hissettirecek parlak renk kodları ve desenleriyle ön plana çıkıyor. Renk danışmanı Yonca Çallı’nın da desteğiyle tanımlanan renklerin duyguları ile pozitif psikolojinin büyülü dünyası koleksiyondaki renk paletinde hayat buldu.

Koton'dan yaşama renk katan koleksiyon


Renkli ve cıvıl cıvıl parçalar, yükselen sezonun öncü parçaları arasında yer alıyor. Isınan havalara dökümlü formuyla eşlik eden geniş kesimli pantolonlar, bele vurgu yapan elbiseler sezonun feminen ruhunu ortaya koyuyor. Çiçekli ve büzgü detaylı elbiseler ise, 90’larda yükselen bu trendi günümüze adapte ediyor. 

Afra Saraçoğlu for Koton İlkbahar-Yaz 2021 Koleksiyonu’nda, doğadan ilham alan uçuşan elbiseler ve etekler dekoratif yaz portresini gün yüzüne çıkarıyor. Country stili romantik bir şekilde yansıtan pötikare desenli maksi sarı etek ve crop-top kombini, vazgeçilmez bir yaz klasiği haline gelen mini fırfırlı etekler, çabasız yaz görünümlerini zarif ve havadar gösteren parçalar arasında yerini alıyor. 

Koton'dan yaşama renk katan koleksiyon


Gökyüzünün mavi-beyaz denklemine eklenen coşku turuncusu, drape detaylı mini etekler ve buna eşlik eden naif askılı bluzlar veya balon kollu bluzlar ile sıcak yazı karşılıyor. Gardırobunuzun yıldızı olmaya aday gömlek-şort kombinleri veya sunkissed bronzluğunuza eşlik edecek renkli tulumlar tek parça ile göz alıcı bir silüet sunuyor. 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi