Bu yaz plaj modasını belirleyecek - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla yazılar

logoblog

Bu yaz plaj modasını belirleyecek

19 Haziran 2021 Cumartesi
Bu yaz plaj modasını belirleyecek

Trendyolmilla, plaj modasının önde gelen markalarından Moeva ile hazırladığı MoevaxTrendyolmilla plaj giyim koleksiyonunu modaseverlerle buluşturdu. 

38 özel parça ile satışa sunulan koleksiyonda altın ve gümüş aksesuar detaylı mayo ve bikiniler dikkat çekiyor.

Trendyolmilla ve Moeva, bu yaz plaj modasına yön verecek plaj giyim koleksiyonu için bir araya geldi. 38 özel parçadan oluşan MoevaxTrendyolmilla koleksiyonunda altın ve gümüş aksesuar detaylı mayo ve bikinilerin yanı sıra dantel ve güpürlü kumaşlardan elbise, etek, bluz takımı, kaftan ve bodyler yer alıyor. 

Çekici ve güçlü kadın imajından ilham alınarak tasarlanan siyah rengin hakim olduğu MoevaxTrendyolmilla koleksiyonunda beyaz, ten ve kırmızı renkli parçalar da öne çıkıyor. 

Bu yaz plaj modasını belirleyecekİş birliğine ilişkin açıklamada bulunan Moeva, "Trendyolmilla ile güçlü ve dikkat çekici bir koleksiyon hazırladık. Feminen silüetleri ve sıkça kullandığımız aksesuarları rahat kesimler ile birleştirme fikrinden yola çıktık. Norman Parkinson’ın siyah beyaz resimlerindeki şık ve zamansız kadınlardan ilham alarak bu yaz plajlarda zarif bir hava yaratmak istedik. MoevaxTrendyolmilla koleksiyonu bu yaz plaj modasına yön verecek" dedi.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız