Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Lacoste Peanuts koleksiyonunda

Can Ozan, Deniz Işın, Gizem Kaya, İsmail Ege Şaşmaz, Melisa Döngel ve Yenal Atlas Lacoste’un Peanuts Koleksiyonu İçin Tekrar Kamera Karşısın...

Lacoste Peanuts koleksiyonunda
Can Ozan, Deniz Işın, Gizem Kaya, İsmail Ege Şaşmaz, Melisa Döngel ve Yenal Atlas Lacoste’un Peanuts Koleksiyonu İçin Tekrar Kamera Karşısında. 

Lacoste Peanuts koleksiyonunda Snoopy, Charlie Brown, Lucy ve Linus; dünyanın en popüler çizgi romanı Peanuts’un sevilen karakterleri, ikonik timsahla bir araya geldi.

Tenis mirasıyla var olduğu günden bu yana her koleksiyonuyla adından söz ettiren Lacoste sportif, enerjik ve neşeli stil kodlarına; Peanuts koleksiyonunda hayat verdi. Marka birçok neslin çocukluğuna damgasını vuran ve dünyada fenomen haline gelen; tüm zamanların en sevilen çizgi filmlerinden biri olan Peanuts koleksiyonunda klasikleri yeniden yorumlayarak dinamik ve eğlenceli tasarımlar sunuyor. Yeni nesil Croc Crew topluluğunda yer alan Can Ozan, Deniz Işın, Gizem Kaya,  İsmail Ege Şaşmaz, Melisa Döngel ve Yenal Atlas Lacoste’un Peanuts koleksiyonunun ruhunu eğlenceli bir çekimle ortaya koyuyor. 

SNOOPY VE LACOSTE HERKESİN ÇOCUKLUĞUNA GÖZ KIRPIYOR

Peanuts koleksiyonunda marka özgün tarzını ortaya koymak isteyenlere oyun alanı sağlamakla kalmıyor aynı zamanda geçmişteki duygu ve anıları yeniden yaşamaya davet ediyor. Koleksiyonu oluşturan parçalar bugünümüzden olduğu kadar geçmişimizden de bahsediyor.  Zaman içinde yaşadığımız, öğrendiğimiz ve hissettiğimiz her şeyden… Lacoste Peanuts koleksiyonunda herkesin içindeki çocuğu heyecanlandıran bir maceranın kapılarını aralıyor. Snoopy ve Lacoste bu koleksiyonda; nesillerin ötesinde, tepeden tırnağa ikonik görünümler yaratan parçalar sunuyor.

Lacoste Peanuts koleksiyonunda


Lacoste x Peanuts iş birliğiyle hayat bulan koleksiyonda; tenis efsanesi Lacoste giyim parçaları ve aksesuarlarını sonbahar-kış moodlarıyla birleştiriyor. Koleksiyon keyifli ve spontane bir yaşam stiline davet eden spor giyim parçalarının yanı sıra, şehirde günlük şıklığı eğlenceyle harmanlayan bir stile göz kırparak; günümüz trendlerini geçmiş ile bir araya getiriyor. 
 
İki ikonun buluştuğu eğlenceli koleksiyonda birbirinden tarz bisiklet yaka baskılı sweatshirtler, klasik fit pololar, kapüşonlular, tshirtler ve sneakerlardan oluşan 34 parça yer alıyor. Koleksiyonun renk paletinde Snoopy ruhunu yansıtan dinamik ve eğlenceli sıcak tonlar yer alıyor. Lacoste yeşili ile sarı renklerinin siyah ile birleşimi ön plana çıksada, daha yumuşak ve pastel tonları tercih edenler için beyaz, gri ve pembe parçalar Peanuts karakterlerinin tek renk ya da karışık renkli çizimleri ve ikonik timsahla buluşuyor. 

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi