Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Sıcaklık ve hareketliliğin mükemmel dengesi

The North Face ThermoBall™ Eco, yeni sezonda, kullandığınızda farkı hissedeceğiniz özelliklerle yeniden tasarlandı. Maceraya atılmaktan ödün...

Sıcaklık ve hareketliliğin mükemmel dengesi
The North Face ThermoBall™ Eco, yeni sezonda, kullandığınızda farkı hissedeceğiniz özelliklerle yeniden tasarlandı.

Maceraya atılmaktan ödün vermeyen, ödüllü sentetik izolasyon materyal kullanılarak tasarlanan ThermoBall Eco mont, hafif ve paketlenebilir bir buluştur. ThermoBall Eco, soğuk noktaları azaltarak yalıtımı en üst düzeye çıkaran yeni bir yapıya sahiptir.

Güncellenen yeni tasarım hem iç hem dış katmanlarında %100 geri dönüştürülmüş kumaşlar (geri dönüştürülmüş polyester yüzey ve geri dönüştürülmüş yalıtım materyalleri) kullanılarak üretiliyor ve bu sayede soğuk havalardan korurken, aynı zamanda gezegenimiz için de koruma sağlıyor.

Sıcaklık ve hareketliliğin mükemmel dengesi


Her bir ThermoBall Eco tasarımı, Primaloft ile sentetik izolasyon olarak geliştirilen bir materyalden üretiliyor. Bu özelliği ile montlar, sıcaklık ve hareketliliğin mükemmel dengesini sunuyor.

Parlak turuncu ve klasik siyah gibi yeni renk çeşitlerine sahip yeni ThermoBall Eco koleksiyonu, macera giyimi söz konusu olduğunda aslında önemli olanın iç donanım olduğunu göstermeyi amaçlıyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi