Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

İsmail Ege Şaşmaz ve Selin Şekerci Yazı Lacoste Kampanyası ile Kutluyor

The Beach of Momo Çeşme’de Lacoste kombinleriyle İsmail Ege Şaşmaz, Selin Şekerci, Aleyna Şen ve Anıl Azar; Ali Kalyoncu kadrajında buluştu....

İsmail Ege Şaşmaz ve Selin Şekerci Yazı Lacoste Kampanyası ile Kutluyor

The Beach of Momo Çeşme’de Lacoste kombinleriyle İsmail Ege Şaşmaz, Selin Şekerci, Aleyna Şen ve Anıl Azar; Ali Kalyoncu kadrajında buluştu.

Farklı yaşam tarzına sahip herkesin kendi stilini oluşturduğu dev marka, ikonik timsahı ile artık Çeşme The Beach of Momo’da timsah severler ile buluşuyor. Lacoste global marka gücünü The Beach of Momo’daki pop-up mağazasıyla taçlandırırken,10 Ağustos günü İsmail Ege Şaşmaz, Selin Şekerci, Aleyna Şen, Anıl Azar gibi popüler isimlerin yer aldığı özel bir çekim ile Momo’da ses getirdi.

İsmail Ege Şaşmaz ve Selin Şekerci Yazı Lacoste Kampanyası ile Kutluyor

Sevilen isimlerin ikonik timsahla bir araya gelmesi ortaya renkli görüntüler çıkardı. The Beach of Momo’da çekim için hazırlanan özel Lacoste locasında da keyifli dakikalar yaşandı. Ünlü isimler ile Çeşme’de buluşan timsah, stil gücünü ve güçlü DNA’sını bir kez daha ortaya koyduğu bu muhteşem kareleri sevenlerine sunmak için heyecanla bekliyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi