Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Özgür ruhunu tarzıyla yansıtan tasarımlar

Bad Bear, bu kez rahatlıktan ödün vermeyen özel kalıpları ile enerjisini ortaya koyan jean’lerini, özgür ruhunu tarzıyla yansıtan tasarım tu...

Özgür ruhunu tarzıyla yansıtan tasarımlar

Bad Bear, bu kez rahatlıktan ödün vermeyen özel kalıpları ile enerjisini ortaya koyan jean’lerini, özgür ruhunu tarzıyla yansıtan tasarım tutkunlarıyla buluşturuyor.

Sokağın asi ruhlarını bir araya getiren tasarımların sahibi Bad Bear, doğasından aldığı güçle stilinden taviz vermeyenlere, her ortamla uyumlu jean’leriyle sesleniyor. Sıradışı kombinlere eşlik eden jean’ler, günün her saatinde rahatlık isteyen erkeklerin içgüdülerine karşılık veriyor. Özel ve rahat hissettiren jean’ler tasarlayan Bad Bear, karizmatik duruşunu özgün kalıpları ve detaylarıyla yakalıyor.

Doğanın Ayak İzleri Bu Tasarımlarda!

Her dönemin en çok tercih edilenleri jean’ler, Bad Bear’ın koleksiyonunda özgürlük ve konforun vazgeçilmez parçaları olarak yeniden yorumlanıyor. Farklı model seçenekleri ile rahatlığından ödün vermeden şıklığını ortaya koyan erkeklerin tercihi jean tasarımları, Bad Bear’da doğanın vahşi çekiciliğini yansıtan ve özgür bir ruhu dışa vuran özgün tonlara bürünüyor. Farklı yıkamalara sahip jean’lerde, doğadan gelen izler tasarımların dokusunu oluşturuyor.

Özgür ruhunu tarzıyla yansıtan tasarımlar

Enerjini Jean’lerin Zamansızlığıyla Yansıt!

Bad Bear, rahat kesimleri ve özgün kalıplarıyla sokağın dinamik ruhunu işleyen jean’leri, stiliyle meydan okuyan erkeklerle buluşturuyor. Bad Bear jean koleksiyonu, standartları yıkan orijinal bir tasarım sunuyor. Zamansız tasarımların markası Bad Bear, yenilikçi çizgilere sahip jean’leri ile sokak modasına yeni bir soluk getiriyor. Dikkatleri üzerine çeken jean tasarımları, şehrin asi ruhlarını kendi modasını yaratmaya davet ediyor.

Şehrin Kötü Çocukları…

Seni nasıl görmek istedilerse, öyle giyindin. Nasıl davranmanı istedilerse, öyle davrandın. İyi çocuk imajının arkasına saklanıp kendi doğana sırt çevirdin. Şimdi; kendi vahşi doğana, içgüdülerine ve özüne dönüş zamanı! Kötü Çocuk’a merhaba demenin, içindeki asi ruhu sahneye çıkarmanın vakti… Çünkü sen; doğasında meydan okumak olan, özgür ruhlu, asi ve çok özel bir parçasın. Meydan okumaya, karakterini yansıtan özgün bir stili ortaya koyarak başla! Şehrin tüm kötü çocukları, orman kanunlarını yeniden yazmak için burada.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi