Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Victoria’s Secret’ın sıra dışı kokusu

Victoria’s Secret’ın şimdiye kadarki en kişisel kokusu olarak tanımlanan Bare Ailesi, teninize değdiği anda adeta sizin bir parçanız olacak....

Victoria’s Secret’in sıra dışı kokusu

Victoria’s Secret’ın şimdiye kadarki en kişisel kokusu olarak tanımlanan Bare Ailesi, teninize değdiği anda adeta sizin bir parçanız olacak. 

Tüm kadınları olduğu gibi kucaklayan Victoria’s Secret’ın sıra dışı fakat bir o kadar da gerçek, kokusu Bare’in çok gizli bir içeriği var: Sen. Özel bir misk karışımıyla elde edilen Bare, cildinize değdiği anda teninize uyum sağlayarak imza kokunuz haline dönüşüyor. 

Bare’in odunsu kokusuna eşlik eden Madagaskar’ın Sava bölgesinde yetiştirilen saf ve narin Mandalina Özü, efervesan tazeliği ile açılarak teninize değdiği anda nemli bir hale dönüşüyor. Avustralya Sandal Ağacının sıcak ve kozamsı yapısına eşlik eden Mısır Menekşesinin çiçeksi ve ferahlatıcı kokusu teninize çok yakışacak. Kullanan herkesin tenine eşsiz bir uyum sağlayan Bare Ailesi; Eau de parfüm, rollerball, vücut losyonu, vücut kremi ve vücut spreyi olarak karşınıza çıkıyor.

İçinde kendinizi bulacağınız bu özel kokuyu; Victoria’s Secret’ın usta parfümörleri Nathalie Benareau ve Carlos Vinals “Bireylerin doğal güzelliklerini vurgularken, kendilerine özgü kokularını da gizlemeden yansıtan bir koku’’ olarak tanımlıyor. 

Victoria’s Secret’in sıra dışı kokusu


✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi