Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Jean’i yeni kalıp ve modellerle onurlandırıyor

Levi Strauss 501® jean’i, sıradan bir işçi pantolonu olarak tasarlarken zamansız bir moda ikonuna dönüşeceğini asla tahmin edemezdi. Gerçek,...

Jean’i yeni kalıp ve modellerle onurlandırıyor

Levi Strauss 501® jean’i, sıradan bir işçi pantolonu olarak tasarlarken zamansız bir moda ikonuna dönüşeceğini asla tahmin edemezdi. Gerçek, özgün ve diğer tüm jeanler için bir emsal olarak konumlanan 501® jean, 150 yıldır özgün bir biçimde her nesil tarafından benimsenmekte . 501® ailesi yıllar içinde büyümeye devam ederken dünya çapında sevenleri için kendini ifade etmenin vazgeçilmez bir yolu oldu.

150. yıldönümünü kutlamak için Levi's®, 501® ailesinin yeni yaşına özel kenar dikişi, afiş baskılar, vintage el işleri, iç açıcı renkler ve süslemelerin dahil olduğu yepyeni kalıp ve model yelpazesi sunuyor.

150. Yıl Özel Kenar Dikişi

20 Mayıs, 1873’te Levi Strauss&Co.’nun jean’lerde yer alan bakır perçinlerinin patent alışının yıl dönümü olarak tarihte yer alıyor. Levi's® bu tarihi kilometre taşını ve gurur verici mirasını, 501® Originals koleksiyonunda yer alan Shrink-to-Fit™, özel kenar dikişe sahip selvedge jean’iyle kutluyor. 501® jeanlerin orijinal yapısına saygı göstererek hazırlanan bu dikişte “150 years of 501® jeans” (501® jean’in 150 yılı) yazısı yer alıyor. Anma mesajlı kenar dikişi ve farklı yıkamasıyla bu jean 150. Yıl kutlaması niteliğinde.

Vintage El İşleri

501® Originals, 90'lar şortlar ve trucker ceketler yelpazesinde vintage esintili el işi ve patchwork’ler dikkat çekiyor. Vintage 501® jean’lerin popüleritesine ek olarak sevenlerin jean’leri onarıp, bireysel dokunuşlarını katmaları sayesinde yeniden kendini ifade etmenin gücüne atıfta bulunuluyor. Vintage ve “kendin yap” akımının bir araya gelmesiyle jean’ler daha kişisel hale geliyor.

Dünya Çapında 501® Jean’leri

Mayıs ayında Levi’s® dünya çapında, 501® jean’lerin 150. yılına özel sınırlı sayıda üretilen sert 501®Shrink-to-Fit™ selvedge jean’lerle yıldönümünü kutladı. Hem kadın hem erkek için üretilen bu jean’lerin tüm karakteristik özellikleri, ikonik kırmızı etiketi, zımbaları, deri yaması ve cep flaşörlerini içermeleri.

Jean’i yeni kalıp ve modellerle onurlandırıyor

Renk

Levi's®, farklı 501® kesimlerinde hem kadınlar hem erkekler için boyama teknikleri aracılığıyla iç açıcı renk alternatifleri sunuyor. Levi's®, moda dünyasında kendini ifade etmenin önde gelen araçlarından biri olan renkler üzerinden sevenlerine bu imkanı tanıyor.

Şortlar

Levi’s® 150. yıldönümüne özel şort koleksiyonunu da genişletiyor. Erkekler için 501® '93 kesim ve 501® Original şorttan, kadınlar için 501® 90's ve 501® Mid Thigh şortlara yeni deneyimler isteyenler için pek çok seçenek sunuyor. 90'ların daha uzun, daha bol ve daha rahat görünümüne sahip şortlar vücuda oturan bir üstle dengelenebilirken, kendinizi ifade etmenize ve rahat hissetmenize olanak sağlayan her parçayla kombinlenebiliyor.

Levi Strauss&Co. Baş Ürün Sorumlusu Karyn Hillman, "Levi's® 501® jean'in 150. yılını kutlarken, aynı zamanda sevilen bir küresel kültür, kalıcı stil ve özgün kendini ifade etme ikonunun da 150. yılını anıyoruz" dedi. "501®, sıradan ve kullanışlı bir iş kıyafetinden, dünyanın dört bir yanındaki hayranları tarafından, farklı nesiller boyunca benimsenen günlük bir üniformaya dönüştü. Marka için böylesine önemli bir yıldönümünde, 501® ailemizin benzersiz ve heyecan verici yelpazesini hayata geçirmek için yenilikçi ve modern olmayı hedeflerken mirasımızdan da ilham aldık."

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi