Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Dış mekan aktivitelerine tarz ve rahatlık getiriyor

Aktif giyim markası H&M Move, doğa yürüyüşü tutkunlarının ilgisini çekecek yepyeni bir koleksiyon ile 2024 ilkbaharını karşılıyor. Moda ...

Dış mekan aktivitelerine tarz ve rahatlık getiriyor

Aktif giyim markası H&M Move, doğa yürüyüşü tutkunlarının ilgisini çekecek yepyeni bir koleksiyon ile 2024 ilkbaharını karşılıyor. Moda odaklı, fonksiyonel ve konfora dayalı bu koleksiyon, dış mekan aktivitelerine tarz ve rahatlık getiriyor.

Stil ve Performansın Mükemmel Dengesi

H&M Move, performans koleksiyonlarında konforu korurken teknik detaylar, hafiflik ve moda estetiğini bir araya getirme konusunda uzmanlaşmıştır. Özellikle H&M Move yeni koleksiyonu da bu dengeyi başarıyla yakalıyor. H&M Move’un Outdoor Ürün Yöneticisi Mfon Boman, koleksiyon hakkında şunları söylüyor: “Bu ilkbaharda nasıl hareket ederseniz edin, nereye giderseniz gidin, bu yeni doğa yürüyüşü koleksiyonumuz yanınızda olacak. Fonksiyonel ceketlerden teknik şortlara ve hatta performans eteklerine kadar, herkesin ihtiyaçlarını karşılayacak bir seçki sunuyoruz.”

Dış mekan aktivitelerine tarz ve rahatlık getiriyor

Teknoloji ve Modanın Buluşması

H&M Move, koleksiyonunda laboratuvar testlerinden geçmiş ve performansı kanıtlanmış kumaş yeniliklerine yer veriyor. StormMove™ teknolojisi ile rüzgar geçirmez ve su geçirmez ceketler ve pantolonlar sunarken, ThermoMove™ ve DryMove™ gibi teknolojiler de koleksiyona sıcaklık ve nefes alabilirlik katıyor. Tasarım ekibimiz, moda trendlerinden ve macera kültürlerinden ilham alarak dikkat çekici ve stil sahibi parçalar yaratıyor.

Herkes İçin Her Yerde

Koleksiyon, geniş bir renk paleti ve cesur detaylarla dikkat çekiyor. Doğal tonlar, cesur detaylarla buluşuyor ve her bedene uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. H&M Move outdoor koleksiyonu, hem erkekler hem de kadınlar için XS-XL beden aralığında sunulmaktadır.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi