Page Nav

HIDE
GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

Tüm futbolseverlerin kalbini kazanacak

Genç bir çocukken, çok küçük olduğu gerekçesiyle büyük klüpler tarafından reddedilen Antonie Griezmann, karşısına çıkan tüm engelleri yıkara...

Genç bir çocukken, çok küçük olduğu gerekçesiyle büyük klüpler tarafından reddedilen Antonie Griezmann, karşısına çıkan tüm engelleri yıkarak başarıya çeviren hayat hikayesiyle, kendi geleceğini kendi yaratan isimler arasında yer alıyor.

Özel üretim olan futbol ayakkabısı GRIZI FUTURE 18.1, sezgileriyle hareket eden ve daima mükemmele koşan Antoine Griezmann’ın dokunuşuyla hayat buluyor.

Bir önceki yıl PUMA tasarımcıları ile bir araya gelen Griezmann, kendisine tüm grafik ve renklendirme üzerinde tam yetki verilmesiyle göz alıcı tasarımını yaratmak için çalışmalara başladı. Tasarımın en önemli dokunuşunu yansıtan unsur ayakkabının üst kısmında görünen özel kamuflajdı. Bunu tasarlarken kendi evinin bulunduğu Macon şehrinin ve tabii ki Fransa’nın eşsiz siluetinden ilham aldı. Ayakkabı, futbolcu her aşağıya baktığında onu harekete geçirmek için dizayn edildi.

Ayakkabının üzerinde bulunan yeni logo, agresif dizaynının yanında “avcı” içgüdüsünü harekete geçirmek için mükemmel bir detay olma özelliği taşıyor. Tamamen kişiselleştirilebilir ilk futbol ayakkabısı olan GRIZI FUTURE 18.1, ayakkabının üst bölümünü bir dantel gibi saran NETFIT teknolojisi sayesinde istenilen şekilde bağlanabiliyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi
Bumerang - Yazarkafe