Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

'Gerçek insanlar için gerçek giysiler'

LES BENJAMINS, İlkbahar/Yaz 2020 koleksiyonu için sofistike kadın ruhu ve şehrin modernliğinden ilham alarak, bağlı olduğu ‘Gerçek insanlar ...

LES BENJAMINS, İlkbahar/Yaz 2020 koleksiyonu için sofistike kadın ruhu ve şehrin modernliğinden ilham alarak, bağlı olduğu ‘Gerçek insanlar için yaratılan gerçek giysiler’ düşüncesi ile yeni bir koleksiyon sunuyor.

LES BENJAMINS, ‘cycling’ (bisikletçilik) giyim tarzından etkilenerek hazırladığı yeni koleksiyonunda, konfor ve lükse yepyeni bir yorum getiriyor. Seul’den Busan’a uzanan, Kore’nin en popüler bisiklet parkuru “The 4 Rivers Path”den ilham alan yeni koleksiyon, zamansız ve giyimi kolay siluetlerden oluşan seçkin parçalar sunuyor.

Hareket özgürlüğünün önplanda olduğu ve giyimde bir fiziksel kısıtlamanın tarih olduğu günümüzde, Les Benjamins, yeni koleksiyonunda renkler, grafik desenli baskılar ile birlikte dinamik stilin anahtarını sunuyor.

Siluetler koleksiyon temasını vurgularken, Les Benjamins’in kurulduğu günden bu yana yansıttığı sanat, işçilik ve sokak kültüründen ilham alan çağdaş ruhunu dengeliyor. Doğrudan bisikletçilik stilinden ilhamla tasarlanan farklı parçaların her biri, en üst kalite ve yüksek teknoloji kumaşla kesilerek, kullanışlı cepler ve koruyucu dış kaplamalar gibi ‘cycling’ detayları ile zenginleştiriliyor.

‘Cycling’ unsurları ile markanın arketipik şehirli tarzı, koleksiyonun minimalist ve usta tasarımlarında bir araya geliyor. Koleksiyondaki parçaların uyumu, her şeyden önce kolaylık sağlıyor: kısa bisikletçi üstleri ve ceketleri, bisiklet şortları ve yüksek belli ve geniş paça pantolonlar ile mutlak konfor sunuyor. Sezonun en öne çıkan parçaları arasında halı desenli jakarlı baskılar, maksi elbiseler, crop ceketler, asimetrik etekler yer alıyor. Les Benjamins İlkbahar/Yaz 2020 koleksiyonu gün batımı pembesi, gök mavisi ve mint yeşilinde tropik ruhu yansıtırken, açık gri, kirli beyaz ve siyah tonlarıyla renk paletinde bir kontrast oluşturuyor.

Kültürel değerlerin, mirasın ve çağdaş şehirlinin etrafında gelişen tasarımlara imza atan Les Benjamins imza dokunuşlarını koruyarak, yeni aktif giyim parçaları ile birleştirerek beklenmedik ve stil sahibi bir tarz ortaya koyuyor.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi
Bumerang - Yazarkafe