Camicissima Non-Iron Serisi ile Kırışmayan şıklık - Moda ve Marka

Mobile Menu

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Daha fazla yazılar

logoblog

Camicissima Non-Iron Serisi ile Kırışmayan şıklık

26 Aralık 2018 Çarşamba
Farklı tasarımları, kaliteden ödün vermeyen kumaşları ve her bedene uygun kesimleri ile İtalyan şıklığını tüm dünyadaki erkek moda severlerin beğenisine sunan Camicissima, ütü gerektirmeyen ve gün boyu formunu koruyan Non-Iron serisi ile sınırsız stilin sırrını ortaya koyuyor.

%100 pamuk içeriği ile konfordan ödün vermeyen ve ütü gerektirmeyen yapısıyla Non-Iron, yoğun günlere ve çalışma temposuna ayak uyduruyor. Kırışmayan kumaşın özenli tasarımla birleştiği Non-Iron gömlekler ile ne yoğun toplantılar ne de trafikte geçirilen uzun saatler Camicissima erkeğinin stilini bozamıyor. Gün boyu sabahın ilk saatlerinde yeni giyilmiş kadar düzgün duran ve ütü gerektirmeyen koleksiyon ile şehir yaşamı ve seyahatlerde tarz garantisi Camicissima tarafından sağlanıyor.

Çamaşır makinesinde yıkanabilen ve sonrasında ütü gerektirmeyen Non-Iron gömlekler, giyiminde kaliteyi merkeze konumlandıran erkeklere eşsiz bir konfor ve stil deneyimi sunuyor.

Her vücut tipine uygun bir şekilde kişiselleştirebilme imkanı ve gömlek beden ölçüm hizmeti ile özel dikime ihtiyaç duymayan Camicissima gömlekleri mağazalarında hayatın her alanında stil ve konfor hedefleyen erkek moda severlerin beğenisine sunuluyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız