Page Nav

HIDE
GRID_STYLE
FALSE
HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son yazılar:

latest

H&M, Kerem Bursin İle Takipçilerini Maceraya Davet Ediyor

H&M, Sonbahar Erkek Koleksiyonu için kendi hikayesiyle ilham veren ünlü oyuncu Kerem Bürsin ile iş birliğine devam ediyor.  Dünya mar...

H&M, Sonbahar Erkek Koleksiyonu için kendi hikayesiyle ilham veren ünlü oyuncu Kerem Bürsin ile iş birliğine devam ediyor. 


Dünya markası, geçtiğimiz Nisan ayında Kerem Bürsin’le gerçekleştirdiği ilk lokal iş birliğini duyurmuştu. Moda severler tarafından büyük beğeniyle takip edilen ve başarıyla sonuçlanan bu iş birliğinin devamını getirmek isteyen H&M, sosyal medya mecralarında yer alacak olan filmin çekimlerini İstanbul’da gerçekleştirdi.

H&M Türkiye, yeni interaktif kampanyasıyla 2019'un en konuşulan işlerinden birine imza atıyor. H&M’in Kerem Bürsin iş birliğiyle hayata geçen yeni film projesi, izleyicilere klasik bir reklam filminin çok ötesine geçen bir deneyim sunuyor. Film serisinde, izleyiciler senaryoya göre seçimler yaparak Kerem Bursin'i yönlendiriyor ve birbirinden çok farklı sonlara ulaşabiliyor. Hmsunar.com adresinden yayınlanan filmde kendi maceralarını seçen izleyiciler, filmin önemli karar anlarında seçimlerde bulunarak hikâyenin akışına etki edebiliyor ve ulaştıkları sonları sosyal medyada paylaşabiliyor.


H&M Sonbahar Erkek Koleksiyonu terzilik mirasıyla, modern kesimler arasındaki mükemmel dengeyi koruyor. H&M Erkek Kış Koleksiyonunda, Kerem tarafından seçilen zamansız dış giyim parçaları, soğuk kış aylarına uygun spor kıyafetleri ve şehir yaşamına uygun çabasız günlük kıyafetler dikkat çekiyor. Modern erkek gardırobunun vazgeçilmez unsurları kapüşonlu montlar, blazer ceketler, dar kesim pantolonlar ve kış aksesuarları ise hem şık hem de çok yönlü.

✎ Mutfağınızın olmazsa olmazı her ürün Karaca’da!

Hiç yorum yok

Yorumları ve haberlerinizi bizimle paylaşınız

Sosyal Sorumluluk Projesi
Bumerang - Yazarkafe